Skip to main content

Avatud uued automaatpesulad

Tallinnas, Järveotsa tee 20 ja Võrus, Vilja 1 on avatud uued AQUA automaatpesulad, mis on tänasel päeval kindlasti Eesti parimad ja kaasaegseimad. Kogu pesutehnoloogia on pärit Itaalia parimalt ja Euroopa ühelt suuremalt autopesulate tootjalt Aquarama. 

Klientide kasutusse 24/7 on antud pesuseade “Stargate S111”, välja töötatud lähtudes kahest põhinäitajast: kiirus ja kõrge kvaliteediga pesutulemus

Valikus on 5 pesuprogrammi, mille hulgast saate valida endale sobivaima. 

Kliendi soovist ja vajadustest lähtuvalt saab valida: 

a) Kontaktivaba pesu, kus sõiduki pesemiseks kasutatakse ainult pesukeemiaid, kõrgsurve vett, kuivatusvahaga loputus ning õhuga kuivatust.

b) Harjadega pesu, kus enne harjade kasutamist läbitakse kontaktivaba kõrgsurve pesuprogramm, misjärel siis harjašampooni ja harjadega sõiduki puhastamine kuni poleerimiseni välja. 

Kõik sõidukid esmalt skaneeritakse laseritega, et tuvastada täpne sõiduki kuju ja muud erisused (N: lisatuled, katuseraamid, suusapoks jne.). Skaneerimise tulemusena on ka pesuseadme töö ühtlasem ja kiirem.

Pesuseade “Stargate S111” koosneb kolmest moodulist, mis võimaldab vähimate edasi-tagasi liikumistega teha mitmed pesutsüklid korraga. Selliselt on tagatud kiiremate pesuprogrammide ajakuluks 4 minutit ja kõige põhjalikuma pesuprogrammi ajakulu on 9 minutit.