Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data02/virt56959/domeenid/www.aquapesula.ee/htdocs/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112
  • Esileht

Avatud uued automaatpesulad

Tallinnas, Järveotsa tee 20 ja Võrus, Vilja 1 on avatud uued AQUA automaatpesulad, mis on tänasel päeval kindlasti Eesti parimad ja kaasaegseimad. Kogu pesutehnoloogia on pärit Itaalia parimalt ja Euroopa ühelt suuremalt autopesulate tootjalt Aquarama. 

Continue reading

parim autopesula eestis test

Parim selvepesula Eestis on Aqua Pesula!

AutoGeeniuse Eesti selvepesulate testi tulemuse võitjaks osutus Aqua Pesula!

Populaarse väljaande poolt läbi viidud testis sai kõige parema hinnangu just Aqua Pesula. Võrdluses osalesid Nutipesu, IsePesu24, Linnapesulad, Jazz, Mündipesula, NB Autopesula, SmartWash ja Aqua Pesula.

Continue reading

Viimaste aastatega on selvepesulate võrgustik Eestis jõudsalt laienenud ning see on väga hea viis auto regulaarselt puhtana hoida. Mida aga selvepesemise kohta teadma peaks ning kas nende abil on võimalik auto lõplikult puhtaks saada?

Continue reading

Moodne iseteeninduspesula Võrus

Võru linnas avati bussijaama vastas Vilja tn 1 parkimisplatsi kohal uus iseteeninduspesula, mis on Baltikumi moodsaim. Poole Vilja tn 1 platsist saab enda alla iseteeninduspesula, teine pool on kasutusel parklana busside ja linnarahva autodele.

Continue reading

Aqua Pesula kliendipäevad!

Kõik kõik on uus septembrikuus, nii ka Aqua Pesulatel on kaks uut pesulat lisandunud: Põlvas, Kuuse 10 ja Peetri, Vägeva tee 3A. Hoolas autoomanik hoiab oma sõiduki puhtana. Seda on mugav teha Aqua Pesulad OÜ erinevates selvepesulates, mis on klientide poolt hea tagasiside saanud.

Continue reading

2022 A Pesulad OÜ