Skip to main content

SELVESPESULA PROGRAMMID

Leotusvahend
– MADALSURVE –

 • Valige juhtpaneelist programm 1 ning kasutage musta värvi pesupüstolit.
 • Vajutage pesupüstolil päästikut ning pihustage leotusvahendit eemaldamaks autolt putukaid, piduritolmu või talvist soola ja liiva jääke. Laske leotusvahendil toimida minut aega enne järgmise pesuprogrammi kasutamist.
 • Tähelepanu! Leotusvahendit liialt kauaks autole jättes võivad kahjustuda auto plastikosad, kummitihendid jms. Pese leotusvahend maha programmiga nr. 2.

KONTAKTIVABA PESU MIKROPULBRIGA (KÕRGE SURVE)

 • Valige juhtpaneelist programm 2 ning kasutage musta värvi pesupüstolit.

 • Vajutage pesupüstolil päästikut ning peske auto hoides pesupüstoli otsa ca 15cm kaugusel autokere pinnast. Alustage ülevalt ning liikuge alla pestes kogu auto välispinna.

HARJAPESU VAHUSAMPOONIGA

 • Valige juhtpaneelist programm 3 ning kasutage punast pesuharja.

 • Enne harjapesuprogrammi kasutamist on kohustuslik pesta auto suuremast mustusest kasutades programmi 2! Jälgi, et hari oleks puhas, vajadusel loputa.

 • Vaht doseeritakse pesuharja seest päästiku vajutamisel. Hoides pesupüstoli päästikut all harjake ühtlaselt kogu auto pind, välja arvatud rehvid, veljed ning autokere alumised servad (pampri ääred, uste alumised servad). Pesuharja kasutamine ilma pesuprogrammi valimata on keelatud ning kahjustab auto värvikatet.

KÕRGSURVE LOPUTUS PUHTA VEEGA

 • Valige juhtpaneelist programm 4 ning kasutage musta värvi pesupüstolit.

 • Vajutage pesupüstolil päästikut ning loputage auto hoides pesupüstoli otsa vähemalt 20cm kaugusel autokere pinnast.

KUUMVAHA

 • Valige juhtpaneelist programm 5 ning kandke vaha auto pinnale kasutades musta pesupüstolit.

 • Vaha aitab autol kiiremini kuivada ning jätab autokerele kaitsekihi mustuse vastu. Pärast vaha autole kandmist loputada üleliigne vaha maha kasutades programmi 6.

LÄIGESTAMINE

 • Valige juhtpaneelist programm 6 ning loputage auto pöördosmoosi teel saadud puhastatud veega, mis kuivades ei jäta auto värvipinnale vee kuivamisjälgi.

 • Parima tulemuse saavutamiseks soovitame auto kuivatada käsitsi, kasutades spetsiaalset kuivatuskummi või kuivatuslappi.

TÄHELEPANU!

ENNE PESUSEADMETE KASUTAMIST TUTVUGE PESUJAAMA KASUTUSJUHENDIGA NING PÖÖRAKE TÄHELEPANU OHUTUSNÕUETELE.
Pesujaama kasutamine on kliendi vastutusel. Pesujaama kasutamisega on klient teadlik, et Aqua Pesulad OÜ ei vastuta kliendi auto tehnilisest seisukorrast tulenevate kahjustuste eest – lahtised plastikosad (tuled, peeglid, number, jms), roostetav või kooruv värv, jms. Aqua Pesulad OÜ ei vastuta pesulaseadmete väärkasutusest tekkinud võimalike kahjustuste eest.
IGA PESUPROGRAMMI AKTIVEERIMINE TOIMUB JUHTPANEELIST VAJUTADES SOOVITUD PESUPROGRAMMI JÄRJEKORRANUMBRIT NING KASUTADES PESUPROGRAMMILE VASTAVAT PESUPÜSTOLIT. PESUJAAM ON MÕELDUD VAID AUTO VÄLISPINDADE PESUKS. MOOTORIPESU ON KEELATUD. SISEPUHASTUST ON VÕIMALIK TEOSTADA SISEPESU-ALAL KASUTADES TOLMUIMEJAT.
Hädaolukorras (avatud autoaknad või -uksed vms) vajutage STOPP-lülitit pesuprogrammide valikupaneelil. Pesu katkestatakse koheselt ning automaati sisestatud raha ettemaks säilib pesu jätkamiseks pärast ohu kõrvaldamist.
PESU LÕPETADES ASETA PESUPÜSTOL HOIDIKUSSE
Alustamiseks sisestage automaati raha või ettemaksukaart. Automaat võtab vastu kõiki 10-sendistest suuremaid münte. Rahasedeleid tuleb eelnevalt pesujaama kassaaparaadis vahetada müntideks.
 • Ohu korral vabasta püstoli päästik ning vajuta juhtpaneelil STOPP-nuppu.
 • Mitte pritsida vett inimeste või loomade, autopesula konstruktsiooni, elektriseadmete (sh valgustus, juhtpaneel, vms) suunas.
 • Pesukemikaali sattumisel naha pinnale loputada koheselt puhta veega.
 • Pesukemikaali sattumisel silma või suhu, loputage koheselt puhta veega ning võtke ühendust arstiga.
 • Külma ilmaga võib jää moodustuda pesuboksi põrandale, seadmetele või pesulakonstruktsioonile. Ole ettevaatlik!
 • Ole tähelepanelik ning ära komista pesuseadmete, pesupüstolite, voolikute, pesula konstruktsiooni vms taha.
 • Ära kasuta pesuseadmeid kui märkad, et need on vigased, lõhutud või ei toimi korrektselt.
 • Pesulat ning pesuseadmeid ei tohi kasutada lapsed.

AUTOMAATPESULA

UUS!

Eesti kaasaegseim automaatpesula nüüd avatud Tallinnas Järveotsa tee 20 Aqua pesulas ja Võrus, Vilja 1.

Koos Itaalia tipptehnoloogia ja Eesti olude ning aastaaegadega arvestavate pesuainetega saavutate AQUA automaatpesulas parima pesutulemuse ning seda vähima ajakuluga.

PROGRAMMID

Valikus on 5 pesuprogrammi, mille hulgast saate valida endale sobivaima:

 • Kontaktivaba pesu, kus sõiduki pesemiseks kasutatakse ainult pesukeemiaid, kõrgsurve vett, kuivatusvahaga loputus ning õhuga kuivatust.
 •  Harjadega pesu, kus enne harjade kasutamist läbitakse kontaktivaba kõrgsurve pesuprogramm, misjärel siis harjašampooni ja harjadega sõiduki puhastamine kuni poleerimiseni välja

Kõik sõidukid esmalt skaneeritakse, et tuvastada täpne sõiduki kuju ja muud erisused (N: lisatuled, katuseraamid, suusaboks).

Sõiduki katmine aktiivvahu leotusainega ja seejärel survepesu on kõigi 5 pesuprogrammi olulisim osa.

Sõiduki põhjapesu on kolmanda pesuprogrammi osa. Põhja alune pesuseade võimaldab sõiduki puhastamist ka sealt, kuhu ligipääs on võimatu või väga keeruline. Eriti oluline on auto põhjaalune survepesu talveperioodil, kui põhja alla jäänud libedusetõrje soolad soodustavad sõiduki põhja roostetamist. Sõiduki põhjapesu on lisatud kolme pesuprogrammi.

Meil kasutatavad pesuharjad on valmistatud CARLITE materjalist, mis on hinnatud tänu harjaste puhastamisvõimele ja ülimale õrnusele, millega värvkatet “hellitavad”. Tegu on nn. “suletud pooridega” materjaliga, mis takistab mustuse kinni jäämist harjaste külge. Erinevaid harjadega pesuprogramme on kolm.

Lisaks on auto küljekarpide ja velgede survepesu, eraldi leotusaine velgedel paremaks puhastamiseks, eraldi leotusaine sõidusõiduki esiosa paremaks puhastamiseks (hooajale vastavad puhastusained), ning ka eraldi veljepesu nii kõrgsurve vee kui ka veljepesuharjadega.

Auto kuivatamiseks kasutatakse võimast “õhukardinat”, mis enamuses programmides parima tulemuse saavutamiseks kuivatav nii esi- kui tagaklaasi topelt. Kõik viis pesuprogrammi sisaldavad kuivatust.

Valikus on ka programm nr. 6 KUIVATUS, mida on hea kasutada kõrvalasuva selvepesula klientidel sõiduki kuivatamiseks ilma vähimagi vaevata.

PESUAINED

Kasutatavad pesuained on spetsiaalselt välja töötatud AQUA pesuseadme jaoks ja toodetud Eestis.

Pesuainete tootmisel lähtutakse Eesti ja Skandinaavia vajadustest ning standarditest. 

 

SEADMED

Klientidele ööpäeva ringseks kasutamiseks mõeldud pesuseade “Stargate S111”, välja töötatud lähtudes kahest põhinäitajast: kiirus ja kõrge kvaliteediga pesutulemus

Masin koosneb kolmest moodulist, mis võimaldab vähimate edasi-tagasi liikumistega teha mitmed pesutsüklid korraga.

Kiiremate pesuprogrammide ajakuluks on 4 minutit ja kõige põhjalikuma pesuprogrammi ajakulu on 9 minutit.  

AUTO SISU PUHASTAMINE

TOLMUIMEJA

Tolmuimeja automaat toimib ainult müntidega.

MATIPESU

Matipesu 1 EUR = 3 minutit

Tekstiilimattide puhastus

MUUD TEENUSED

MÜNDIVAHETUS

Paberraha saab müntideks vahetada igas pesulas.

PIGIEEMALDUS

Paberiautomaat

Kuivatuslapi automaat